Oficjalna, obecna nazwa naszej firmy, to:

HURTOWNIA TOWARÓW RÓŻNYCH I MOTORYZACYJNYCH - Ryszard Stefaniak

ale znana jest jako „BOMIS” - istnieje i działa na rynku motoryzacyjnym już ponad 20 lat – początki historii naszej firmy sięgają roku 1983.
Firma specjalizuje się w sprzedaży części do samochodów osobowych i dostawczych, głównie produkcji krajowej

FSO, FSM oraz DAEWOO i FIAT.

Oferujemy do wszystkich pojazdów pełen asortyment części zamiennych, eksploatacyjnych i blacharskich Posiadamy w ciągłej sprzedaży akcesoria i wyposażenie dodatkowe, narzędzia a także duży wybór kosmetyków i chemii motoryzacyjnej oraz wszystko co niezbędne w każdym samochodzie.
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną części do samochodów osobowych i dostawczych, oraz skup części do samochodów osobowych produkcji krajowej, skupujemy nowe części od klientów indywidualnych oraz zagospodarowujemy nadwyżki magazynowe w firmach i instytucjach na terenie całego kraju.

Od początku swej działalności staramy się zagwarantować naszym klientom jak najwyższą jakość usług oraz maksymalnie zadowolić i kompleksowo zaspokoić potrzeby klientów stale aktualizując ofertę i poszerzając asortyment. Nasza ponad dwudziestoletnia obecność w branży sprawia, że towar tanio kupujemy i sprzedajemy niedrogo a zebrane doświadczenie pozwala nam na stabilność oraz fachową, profesjonalną, rzetelną i miłą obsługę naszych klientów.

Stosujemy szeroki wachlarz rabatów, opustów i promocji zadowalający warsztaty, sklepy, oraz liczne grono naszych stałych klientów.